Pilar Xercavins: "Tormenta" (2012)

Autor: Pilar Xercavins (Sant Cugat, S.XX). Título: Tormenta. Descripción: Técnica mixta sobre lienzo firmada en el ángulo inferior derecho. Se adjunta certificado de autenticidad emitido por el artista. Medidas sin marco 34x27 cm. Obra en perfecto estado. Pilar ha expuesto en: 2003 “La Nit de l’Art” Col·lectiva. Sant Cugat del Vallès. Barcelona. 2004 “Homenatge als jardins de Monet” Esfera de l’Art. 2006 “Noves sensacions” Centre Cultural Ateneu. Sant Cugat del Vallès. Barcelona. 2006 “Els cavalls” Sala Aroma. Manresa. Barcelona. 2006 “Els ritmes de les flors” Sant Cugat del Vallès. 2007 “Sèrie paradís” Bistró Café. Sant Cugat del Vallès. Barcelona. 2008 “Entre el Magenta i el Cyan” Clau de fa. Sabadell. 2008 “El ritme de les flors” Sala exposicions Hotel Melià Sitges. Inauguració que coincideix amb el Festival de Cinema de Sitges. 2010 “Sentir la vibració de la natura” Centre Cultural Ateneu. Sant Cugat del Vallès. Barcelona 2012 “Pinzellades de llum i color” Espai Cultural Abacus. Sant Cugat del Vallès. Barcelona. 2012 “Col·lectiva” Galeria d’art. Watts. Art. Castellar del Vallès. 2013 “Transformacions” Galeria d’Art Casino Ceretà. Puigcerdà 2014 “Matèria prima” Centre d’Art Contemporani Puigmartí. Bourg-Madame. França. 2014 “Matèria prima” Generalitat de Catalunya. Casa a Perpinyà, França. 2014 Menció honorífica del dia internacional del carter. Maracay. Veneçuela. 2014 "Matèria Prima". Museu de Llívia (Girona). 2014 “Homenatge a la dona artista” Figueres. 2014 “Saló d'Art Internacional.” Hotel Albons, Albons. Girona. 2014 “Ritme del Color” Cafè Hotel París. Figueres. 2014 “Espontaneïtat” Trull d'en Francesc. Boadella d'Empordà. 2015 “Intensitat” Museu de Puigcerdà. 2015 “La LLuna” Museu de Sant Andreu de Llavaneras. Obra sel·leccionada entre les finalistes. 2015 “El batec del cor” Societat l'Amistat. Cadaqués. 2015 "X Salón Internacional de Arte Postal" Maracay. Veneçuela. 2015 Exposició col·lectiva. Hotel Ter

  • Joaquim Falcó: "Cadaqués" (2017)

    Autor: Joaquim Falcó (Manresa, 1958). Título: Cadaqués (2017). Descripción: acrílico sobre tela firmado en el ángulo inferior izquierdo. Firmado, fechado 2017 y titulado al dorso. Certificado por el artista. Medidas sin marco 70x70 cm. Obra en perfectas condiciones.

    Fecha fin: 21/11/2017 19:00:00
  • Jorge Castillo. "Composición con animales". XV/XXV

    Fecha fin: 21/11/2017 19:05:00
  • Joaquim Falcó: "La Pipe" (2003)

    Autor: Joaquim Falcó (Manresa, 1958). Título: La Pipe (2003). Descripción: acrílico sobre tela firmado en el ángulo inferior izquierdo. Firmado, fechado 2003 y titulado al dorso. Certificado por el artista. Medidas sin marco 89x116 cm. Obra en perfectas condiciones.

    Fecha fin: 21/11/2017 19:10:00
  • Joaquim Falcó: "Frida Kahlo" (2017)

    Autor: Joaquim Falcó (Manresa, 1958). Título: Frida Kahlo (2017). Descripción: acrílico sobre tela firmado en el ángulo inferior derecho. Firmado, fechado 2017 y titulado al dorso. Certificado por el artista. Medidas sin marco 100x100 cm. Obra en perfectas condiciones.

    Fecha fin: 21/11/2017 19:15:00