Miró Picasso Dalí Saura Virgili Warhol Tàpies Barceló Chagall Madox Robledo Cimbrón Cuixart Ksieski Ponç Madurga Mizpah Peragón Ràfols Casamada Gutiérrez Aláiz Lloveras Zush Suñol Chillida Canogar Castillo Pallarés Moya Ripollés García Iranzo Torruella Vallejo Falcó Arranz Bravo Hartung Bassols Gordillo Bartumeus Tharrats Calder Mir Alumà Torralba Muz-Martínez Goya Stoychev Subirachs Serra Escuela Holandesa S. XX OCHENTAIUNO Shah Cuartielles Plensa Daumier Soler Costa Montesol Pellicer García López Steinberg BART Duflús Bordallo Soler Moore Amer Casaus Kissmer Dionis Llimós Shepard Fairey Delgado Casamada Guinovart Novellas Artigau Pérez Pujol Boira Hüttnerová Muntañola Arroyo Lichtenstein Puigmartí Švabinský Carles Morey Ricart Guitard Cristina Penadès Carmen Calvo Richard Smith Lamazares Agustí Penadès Biete Martín Royo Martí Uclés Santamans Duran Renoir Adami Williams Lluch Blaya Peter Philips Arenys Lagar García Lorente Cruañas Plana Julius Christensen Baqués Villá Bassols Avery Gómez Pablos Ciria Ramos Lleó Veličković Allen Jones Hernández Pijuán Palmero Sarquella Cormenzana Bardas Gropper Joan Escudé Costa Prado López Pozo Borewko Cardona Cardona Pello Irazu Botero Ibañez Ismael Smith Alan Davie Gardy Artigas Fini Latorre Viedma Lunau Manolo Lagar Codina Llàcer Vernis Banegas Tarrida Guasch José María Mellado Bosch Millán Arabis Puell Melà Badiola Abab Casademont Macdonald Alcoy Lloreda Titus-Carmel Pagans Montsalvatge Dupuis Luque Amondarain Beltrán Matisse Viladecans Knigin Rozas Vilar